Krštenje: Simon Vincek

U subotu 22. veljače 2020. godine kada crkva slavi blagdan Kadedre Svetog Petra apostola  u predvečerje sutrašnje VII. Nedjelje kroz godinu u radost novoga života iz Vode i Duha Svetoga te u zajedništvo sveopće Crkve katoličke po sakramentu krštenja i po vjeri svojih roditelja i kumova na misnome slavlju u 16.00 sati pridružen je Simon Vincek. Simon je sin Dražena Vincek i Mateje rođ. Boltižar iz Ludbreške ulice iz Novakovca. Kumovi na krštenju bili su bračni par Matija Vručina i Jasna rođ. Blagaj iz župe Presvetog Trojstva – Ludbreg. Simon je drugo dijete svojoj obitelji i ima brata Erika (2,4 god.), dok kumovi imaju sina Filipa (1,5 god.) i čekaju drugo dijete u obitelji. Roditeljima, kumovima i njihovim obiteljima iskrene čestitke!