Vjenčanje: Jagić – Hruško

U subotu 26. listopada 2019 godine kada crkva slavi spomen na svetog Demetrija Srijemskog, đakona i mučenika na misnome slavlju u 16.30 sati u zajedništvo bračnog i obiteljskog života po sakramentu ženidbe ušli su Danijel Jagić mladenac sin Marijana Jagića i Sonje rođ. Bedeković iz Vrbanovca 78, župa sv. Martina biskupa – Martijanec, i Andreja Hruško mladenka kći Marijana Hruško i Štefanije rođ. Hajec iz Varaždinske ulice 9a, iz Novakovca, naša župa. Kumovi na vjenčanju bili su bračni par Dario Kolman i Ivana rođ. Vuk iz Sudovčine, župa Martijanec. Predvoditelj misnoga slavlja i vjenčatelj bio je vlč. Zoran Gložinić župnik u župi Uskrsnuća Isusova – Kućan Marof. Mladencima kao i njihovim obiteljima iskrene čestitke!