Krštenje: Tian Robert Težački

U subotu  3. kolovoza 2019. godine  kada crkva u hrvata slavi svoga prvoga kanoniziranog blaženika bl. Augustina Kažotića biskupa zagrebačkog i u predvečerje sutrašnje XVIII. Nedjelje kroz crkvenu godinu na misnome slavlju u 17.15 sati u radost novoga života iz Vode i Duha Svetoga te u zajedništvo sveopće Crkve katoličke po sakramentu krštenja po vjeri svojih roditelja i kumova pridružen je Tian Robert Težački. Tian Robert  je sin Roberta Težački i Sanje rođ. Horvat iz Kaštelanca, Vukovićeve ulice br. 24. Kumovi  na krštenju bili su bračni par Adam Bilal i Maja rođ. Horvat iz Dugog Sela inače tetak i teta malenom Tianu Robertu. Tian Robert je prvorođenac u obitelji Težačkit. Roditeljima, kumovima i njihovim obiteljima iskrene čestitke!