Vjenčanje: Novak – Gregurić

U subotu 4. svibnja 2019 godine u danu kada crkva slavi spomendan na svetoga Florijana mučenika zagovornika i zaštitnika vatrogasaca i uoči sutrašnje III. Vazmene nedjelje u obredu ženidbe u 16.30 sati u zajedništvo bračnog i obiteljskog života po sakramentu ženidbe ušli su Darjan Novak mladenac sin Josipa Novak i Štefice rođ. Trtinjak iz Varaždinske ulice 81 iz Jakopovca, naša župa i Martina Gregurić mladenka kći pok. Stjepana Gregurić i pok. Nade rođ. Premužić iz Leštakovca kčbr. 337, naša župa. Kumovi na vjenčanju bili su Antonio Težački iz Varaždin Brega iz župe sv. Marije Magdalene iz Kneginca i Kristina Murat iz Jalžabeta, naša župa. Mladencima kao i njihovim obiteljima iskrene čestitke!