Krštenje: Ivona Denžić

U subotu 27. travnja 2019. godine uoči sutrašnje II. Vazmene nedjelje i na spomen hrvatske blaženice Ozane Kotorske u radost novoga života iz Vode i Duha Svetoga i u zajedništvo sveopće Crkve katoličke po sakramentu krštenja na misnome slavlju u 17.30 sati po vjeri svojih roditelja i kumova pridružena je Ivona Denžić. Ivona je kćer Marka Denžića i Sanje rođ. Vincek iz Kolodvorske ulice 6a iz Jalžabeta. Kumovi na krštenju bili su bračni par Dražen Vincek i Mateja rođ. Boltižar iz Novakovca, naša župa ujedno i ujak i ujna malene Ivone. Ivona je drugo dijete u obitelji Denžić i ima sestru Franku (5 god.) dok kumovi imaju sina Erika (1,5 god.). Roditeljima, kumovima i njihovim obiteljima iskrene čestitke!