Krštenje: Niko Pavlinec

U subotu 29. prosinca 2018. godine uoči sutrašnje Nedjelje Svete Obitelji Isusa, Marije i Josipa u radost novoga života iz Vode i Duha Svetoga i u zajedništvo sveopće Crkve katoličke po sakramentu krštenja na misnome slavlju u 18.00 sati po vjeri svojih roditelja i kumova pridružen je Niko Pavlinec. Niko je sin Josipa Pavlinec i Ankice rođ. Vragović iz Novakovca, Varaždinske ulice 18. Kumovi na krštenju bili su bračni par Tomislav Piljak i Martina rođ. Furjan iz Novakovca, naša župa. Niko je treće dijete u obitelji Pavlinec i ima sestru Mariju (12 god.) i brata Tomicu (10 god..) dok kumovi imaju kćer Lenu (5 god.) i sina Karla (3 god.). Na misnom i krsnom slavlju uz župnika bio je i vlč. Nikola Tomašević. Niko je dvadeset i peto kršteno dijete u 2018 godini! Roditeljima, kumovima i njihovim obiteljima iskrene čestitke!