Krštenje: Ivano Hižak

U subotu 18. kolovoza 2018. godine kada crkva slavi spomen na svetu Helenu ili Jelenu Križaricu čiji bočni oltar krasni našu župnu crkvu u radost novoga života iz Vode i Duha Svetoga te u zajedništvo sveopće Crkve katoličke po sakramentu krštenja i po vjeri svojih roditelja i kumova u 12.00 sati pridružen je Ivano Hižak. Ivano je sin Gorana Hižak i Zlatke rođ. Hrženjak iz Novakovca, Ludbreške ulice 20. Kumovi na krštenju bili su bračni par Ninoslav Piskač i Anica rođ. Hrženjak iz župe Margečan, inače tetak i teta maloga Ivana. Ivano ima braću i sestru Mateo (8 god.), Tena (6 god.) i Fran (4 god.), dok kumovi imaju Mihaela (5 god.) i Lanu (2 god.). Roditeljima, kumovima i njihovim obiteljima iskrene čestitke!