Krštenje: Josip Bedeković

U subotu 24. lipnja 2017 godine kada crkva slavi Svetkovinu Rođenja svetoga Ivana Krstitelja – Ivanje i u predvečerje sutrašnje XII. Nedjelje kroz godinu u 17.15 sati u radost novoga života iz Vode i Duha Svetoga te u zajedništvo sveopće Crkve katoličke po sakramentu krštenja po vjeri svojih roditelja i kumova pridružen je Josip Bedeković. Josip je sin Stjepana Bedekovića i Renate rođ. Bedeković iz Leštakovca kčbr. 60. Kumovi na krštenju bili su supružnici Nikola Mraz i Melita rođ. Pogorelec iz Kelemena, naši župljani. Josip ima sestru Elizabet (16 god.), a kumovi imaju sinove Mislava (17 god.), Vinka (11 god.) i Martina (7 god.). Roditeljima, kumovima i njihovim obiteljima iskrene čestitke!